• Mutlukent Mahallesi 1961. Cadde No:6 Çankaya / Ankara
  • +90 312 473 32 38-39
  • info@konspek.com.tr

KONSPEK Madencilik

Madenlerde ekipman satışından EPC çözümlere her alanda hizmet veriyoruz.

Çalışma prensiplerimiz ve iş ahlakımız gereği "en iyi yaptığımız işi yapmak" politikasını benimsemiş olan Konspek Madencilik; müşterilerine ihtiyaca yönelik ve kaliteli hizmet vererek, çalıştığı tüm alanlarda lider olmayı hedeflemektedir. Faaliyet gösterdiğimiz, birlikte çalıştığımız kamu kuruluşları ve sektörün büyük firmalarıyla süre gelen verimli iş birliklerimiz ve içinde yer aldığımız başarılı projeler taahhütlerimizin teminatıdır.


  • Sektöründe Lider
  • Kaliteden Ödün Vermeyen
  • Öncü Teknoloji
  • Profesyonel
  • Anahtar Çözümler
  • Proaktif
  • İş Sağlığı ve Güvenliği
  • İhtiyaca Yönelik Hizmet

KONSPEK Madencilik

20 yıldır içinde bulunduğumuz madencilik sektöründeki firmamız Konspek Madencilik, madencilik ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Dünyanın, alanında lider üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yapan firmamız; yeraltı kömür madenciliğinin parça temininden kömür üretimine, mühendislik ve yeraltı fizibilite çalışmalarına kadar madenciliğin her alanında hizmet vermektedir. Aynı zamanda firmamız, çalışma ortaklarına en son teknoloji ürünleri, komple entegre sistemler halinde sunarak anahtar teslim çözümler getirmektedir.

Madencilik ve enerji sektöründe hizmet veren firmamız, ayrıca gaz izleme ve ekipmanları da temin etmekte olup havalandırma, soğutma ve susuzlaştırma sistemlerinde Türkiye temsilcisi ve pazar lideridir. Yeraltı mekanize kömür madenciliği ekipmanlarında öncü olan firmamız ile tam mekanize kömür madenciliği yapılan TKİ‘ye bağlı Kütahya’da GLİ-Ömerler Yeraltı Ocağı’nda günlük üretimde 6000 tona ulaşarak, Türkiye’de tek ayaktan üretilen kömürde bir rekora imza atmıştır.

Müşterilerine sunduğu kullanıcı dostu tüm ekipmanların Avrupa Birliği direktiflerine uygun şekilde ATEX sertifikası bulunmaktadır. Konspek Madencilik olarak hedefimiz müşterilerine ihtiyaca yönelik ve verimlilik, güven, emniyet artıran ekipmanlarıyla kaliteli hizmet vererek, çalıştığı tüm alanlarda lider olmaktır.

Vizyon ve Misyon

Konspek Madencilik olarak her zaman çözüm ortaklarımıza en iyiyi ve en kalitesini sunuyoruz.
Her zaman söz verdiğimiz gibi faaliyetlerimize devam ediyoruz

Vizyonumuz

Kalkınma konusunda en büyük paya sahip olan madencilik ve enerji sektöründe iş ortaklıklarımızı uzun yıllar sürdürerek kalıcı ve uluslararası bir marka olmak.

Misyonumuz

Madencilik ve enerji sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak, iş güvenliği faktörünü öncelikli tutarak, yenilikçi ve verimliliği arttırıcı profesyonel çözümler sunmak.

Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Söz verdiğimiz gibi...


Üstlendiğimiz her projede müşterilerimize değer katarken, yeni şeyler öğrenerek hızla gelişen sektöre ayak uydurmak ve bu bilgileri müşterilerimize aktarmak. Müşterilerin beklenti ve isteklerine tam anlamıyla cevap verebilmek adına; firmamızı insan kaynakları yeterliliğini ve çalışanlarımızın motivasyonunu ve sahip olduğumuz teknik donanımı artırmak. Verilen hizmeti zamanında ve kaliteli sunabilmek, üreticiden müşteriye ürün sürecini yönetmede en iyi seviyeye gelerek müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek.

Kalite Politikamız

İş sağlığı ve güvenliği, sunduğumuz hizmetlerde ve yaptığımız işlerde en önemli husustur. İSG ile; İSG risklerinin belirlendiği ve önlemlerle asgari seviyeye indirildiği, daimi şekilde güncel mevzuata uygun, hedeflerimizin yönetim programlarıyla hayata geçirildiği, uygun eğitimlerin uygun kişilere verildiği, acil durumlara hazır, performansını izleyen, izleme sonuçlarını iyileştirme faaliyetlerini başlatmak için kullanan, sürekli ve proaktif çözümler sunan, sürekli gelişme prensibini benimsemiş, müşterilerimizin iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili risklerini kontrol altına almaya odaklı olduğumuzu taahhüt ederiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız